Konkurs Antrans Bis

Zapraszamy naszych kierowców do wzięcia udziału w konkursie.

REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

 1. Organizatorem Konkursu Fotograficznego jest firma Antrans Bis Anna Pacia Sp.J., z siedzibą w Olkusz, ul. Wspólna 1C, 32-300 Olkusz, telefon 664 973 410, e-mail: maciek@antrans.com.pl
 2. Aby stać się uczestnikiem konkursu należy wstawić w komentarzu na Facebooku lub Instagramie w poście konkursowym, zdjęcie z wakacji z widocznym logiem Antrans Bis lub Antrans. Konkurs będzie trwał od 10.08.2020 do 10.09.2020.
 3. Ogłoszenie wyników odbędzie się 14.09.2020r za pośrednictwem social mediów.
 4. Uczestnicy mogą zgłaszać zdjęcia, które są ich własnością i posiadają do nich prawa autorskie.
 5. Wysyłanie zdjęć wykonanych przez inne osoby jest zabronione. Uczestnik ponosi pełną odpowiedzialność za zgłoszone do konkursu fotografie i naruszenie praw osób trzecich.
  W przypadku naruszenia obowiązującego prawa, a także praw osób trzecich, Organizator konkursu zastrzega sobie możliwość do usunięcia zdjęcia oraz wykluczenia z udziału w konkursie w dowolnym momencie jego trwania.
 6. Zdjęcia zgłoszone do konkursu pozostają własnością Uczestnika, Organizator zastrzega sobie prawo do wykorzystania tych zdjęć w celach marketingowych.
 7. Osoba, która wygra otrzymuje od firmy bon na paliwo w wysokości 500zł do wykorzystania na stacjach PKM Olkusz.
 8. Każdy uczestnik może wstawić tylko jedno zdjęcie. Konkurs będzie organizowany równocześnie na Facebooku i Instagramie.
 9. Przesłanie zdjęcia przez Uczestnika jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.