ANTRANS BiS Firma Transportowa

Kilka słów o nas

Od wielu lat firma Antrans działa na rynku włoskim. Dzięki skuteczności oraz terminowym dostawom jesteśmy polecani przez naszych kontrahentów jako zaufany partner do współpracy. Corocznie poszerzając własną flotę o 10 zestawów oraz poprzez rekomendacje od zadowolonych klientów, nasza marka stała się znana na rynku europejskim. Przetarliśmy szlaki dla naszych przewoźników i dokonaliśmy głębokich analiz ryzyka i opłacalności. Dziś kraje Beneluksu, Niemiec, Anglii, Rumuni, Węgier oraz Serbii nie są nam obce. Liczymy na Państwa kontakt abyśmy wspólnie mogli się rozwijać i razem zbudować wielka sieć transportową.

https://antransbis.pl/wp-content/uploads/2019/07/onas-720x570.jpg

Nasza Misja

BEZPIECZNY TRANSPORT
W Europie jeździ ponad 200 tys. Polskich ciężarówek, straty z powodu kradzieży towaru sięgają prawie 14 miliardów euro rocznie.

Oznacza to, że co godzinę giną ładunki o łącznej wartości 1,5 miliona euro.

Najczęściej jest to zły wybór podnajęcia podwykonawcy, którego nikt wcześniej nie weryfikował, tylko by zapewnić jak najszybszy transport ładunków.

Stąd rodzi się Antrans BIS, spedycja, która jest przygotowana na stawienie czoła tej problematyce

Podejście z pasją i bezpieczeństwem do transportu skutkuje zminimalizowaniem praktyk rozboju i kradzieży do najniższego możliwego poziomu. Suma ubezpieczeń na każde zdarzenie 300tys Euro wraz z klauzulami rozboju, kradzieży, rażącego niedbalstwa, wydania towaru osobie nieuprawnionej dają nam dodatkową gwarancję bezpieczeństwa.coraz lepsze jakościowo usługi.

//antransbis.pl/wp-content/uploads/2019/07/onas2.jpg

Nasza Historia

Firma Antrans powstała w 1993 roku i początkowo skupiała się na transporcie krajowym, dziesięć lat później otrzymaliśmy licencję na wykonywanie przewozu zagranicznego. Obecnie dysponujemy ponad 80 ciągnikami nie starszymi niż 4 lata o znakomitych parametrach technicznych jak i spedycją która w swoim portfelu posiada ponad 100 aut.

W naszej firmie zatrudnionych jest ponad 200 pracowników rozmawiających biegle w kilku językach obcych.

TRANSPORT I SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA
to główne dziedziny, którymi się zajmujemy, ale oferujemy też wiele usług dodatkowych, na przykład wynajem naczep czy pomoc serwisową. Transport drogowy międzynarodowy jest stale rozwijany, dzięki pomocy zagranicznych firm współpracujących z nami.

Pozwala to zdobywać nowe doświadczenia, wiedzę, jak też rozszerzać pole działania. Jest to korzystne nie tylko dla nas, ale zwłaszcza dla naszych klientów, którym możemy zaoferować coraz lepsze jakościowo usługi.