Jeśli masz stałe ładunki i szukasz pewnego partnera to skontaktuj się z nami!

Transportem zajmujemy się od wielu lat. Dzięki rekomendacji naszych partnerów wyrobiliśmy sobie pozycję na rynku transportowym. Stawiamy na terminowość i rzetelność. Dostęp do GPS ciągnika zapewnia bezpieczeństwo oraz profesjonalizm wykonanej usługi. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, współpraca dostosowana do wymogów stawianych przez Ciebie usprawni całą procedurę. Każdy etap transportu jest szczegółowo monitorowany przez naszych spedytorów dlatego masz pewność, że zlecenie realizowane jest zgodnie z planem.

ANTRANS BIS SPEDYCJA GODNA ZAUFANIA

Formularz Kontaktowy

Szukasz Transportu?

Anna - 795 128 938

anna.skubis@antrans.com.pl

Raffaele - 728 583 986

raffaele@antrans.com.pl

//antransbis.pl/wp-content/uploads/2021/08/mapa-transportu-1.png

Transport na miarę Europy

28 lat funkcjonowania i doświadczenia. Szeroko rozbudowana struktura firmy. Ponad 300 pracowników.

W 2015 roku poszerzyliśmy naszą ofertę o transport ponadgabarytowy. Dzięki dużej ilości ładunków, zyskaliśmy dostęp do bardzo korzystnego ubezpieczenia Cargo i wynegocjowaliśmy atrakcyjne oferty asekuracji. Bezpieczeństwo w transporcie jest dla nas priorytetem. Dzięki temu minimalizujemy praktyki rozboju i kradzieży do najniższego możliwego poziomu.

Suma ubezpieczeń na każde zdarzenie w wysokości 300 tys Euro, zawierające klauzule rozboju, kradzieży, rażącego niedbalstwa, wydania towaru osobie nieupoważnionej dają nam dodatkową gwarancję bezpieczeństwa i co najważniejsze coraz lepsze jakościowo usługi.

Nasi Klienci

Nasze możliwości i kompetencje zostały dostrzeżone przez firmy światowej rangi, które zaufały nam i zdecydowały się na podjęcie z nami współpracy. Dzięki nim możemy pochwalić się doświadczeniem w wykonywaniu transportów z różnych branż

Zapraszamy do kontaktu